muay thai - Cogito Sözlük
Bostancı Muay Thai salonu, kendisini tercih eden her sporcuyu sıkı çalışma süreciyle başarıya ulaştırır. Muay Thai eğitimlerinde başarıyı yakalamak için sıkı çalışmak gerekir. Spor salonumuzda alanında uzman eğitmen Dağhan Sağlam tarafından profesyonel eğitimler verilmektedir. Kariyeri boyunca Tayland, İngiltere, Hollanda ve Fransa gibi birçok ülkede önemli başarılara imza atmıştır. Dağhan Sağlam, başarısıyla adından çokça söz ettirmiş bir isimdir. Muay Thai sporuna ilgi duyan adaylar için profesyonel bir hazırlık süreci uygulanır. Bu sayede sıkı çalışmalarla sporcu adaylarının istedikleri başarılara ulaşmaları sağlanır. Birçok kez dereceyle şampiyonluk kazanan Dağhan Sağlam “Solid Fight Academy” ile profesyonelliğe ulaşmanızı hızlandırır.

Muay Thai Çalışma Kombinasyonları
Dövüş sporları arasında en çok tercih edilen Muay Thai’de, çalışma kombinasyonlarıyla belirli aşamalardan geçmeniz gerekir. Hazırlık sürecinizi profesyonel bir eğitmenle birlikte yürütmek eşsiz bir deneyimdir. Solid Fight Academy, Avrupa ve Dünya arenasında derece almanız için en iyi şekilde ilerlemenizi sağlar. Bostancı Muay Thai Salonu, verdiği kaliteli eğitimlerle isteyen sporcuları profesyonelleşme yolunda hazırlar. Yeterli teknik seviyeye ulaşan sporcular, profesyonellik belgelerine sahiplerse, yurtiçi veya yurtdışı dövüş organizasyonlarına katılabilirler. Geniş bir ekip ve uzman kadroyla hazırlanmanızı sağlayarak istediğiniz aşamalara ulaşarak ilerlemenizde yardımcı oluyoruz. Eğitim sürecindeyse farklı kategoriler ve yaş aralıklarına göre uyumlu bir eğitim sürecinden geçiyorsunuz. Dayanıklılık, denge ve hız eğitimleri çalışmalarımızın çok önemli bir parçasıdır.

Muay Thai ve Önemi
Günümüzde birçok kişi tarafından tercih edilen Muay Thai, ilerleme kaydetmek isteyeceğiniz dünyaca tanınan spor dalıdır. Aşama kaydederek şampiyonluk yolunda ilerlemeniz düzenli çalışmalarla mümkündür. Uzman eğitmen kadromuz bu konuda size en iyi eğitimi ve danışmanlığı sunmaktadır. Uzman ellerde başarıya ulaşmanız kesinlikle tesadüfe bağlı değildir.

Bostancı Muay Thai Salonu sporunun sporculara katmış olduğu hem fiziksel hem de ruhsal anlamda birçok faydası olduğu bilinmektedir. Fiziksel olarak gelişiminiz ve vücut kondüsyonunuz çalışmaya bağlı olarak hızlı bir ilerleme gösterecektir. Aynı zamanda ruhsal anlamda da bütünleşmenizi sağlayan spor, performansınızı en üst seviyede tutarak fayda sağlayacaktır.

Bostancı Muay Thai salonu performans ölçütleri ve kademe atlayışları için başlamanız gereken en önemli yerdir. Bu sebeple de geleceğin şampiyonluklarını almak isteyenler için benzersiz bir performans sonucu başarıya ulaşmanızı sağlar.