web tasarım - Cogito Sözlük
firmaların, internet ağı üzerinde kimliklerinin ve hizmetlerinin alıcılara ulaştırılmak ve tanıtılmak üzere, görsel ve yazınsal içeriklerle, profesyonel olarak tasarlanmış web sitelerinin sahip olduğu özellikler web tasarım aracılığıyla üretilmektedir.
beslenme, tüketme, barınma gibi insanların yaşama alışkanlıklarının ve yaşayış biçimlerinin değiştiği 21. yüzyılda hemen hemen herkesin hayatına dijital dünya adı verilen yeni bir olgu girmiştir. günümüzde dijital dünya; neredeyse hava, su, toprak kadar önemli hale geldi. insanlar zamanla tüm ihtiyaçlarını dijital dünyadan karşılar durumda. tüm dünya üzerinde yalnızca 1 saatlik internet kesintisi yaşanması, geri dönüşü olmayan zararlara yol açacaktır. hal böyleyken, tüketicilerin radarına girebilmek için firmalar ve markalar da dijital dünyada aktif olarak rol almaya başladılar.

penta yazılım
Web tasarımı genel tabiriyle görseller, metinler ve daha birçok şeyden oluşan içerikler topluluğunun toparlanması ve bir web sitesinde bütün hale getirilmesi sonucunda bu web sitesinin erişilebilir hale getirilmesidir. Bu içerikler belirli bir düzen halinde kaliteli bir ara yüzde toparlanılmaya çalışılır.

web tasarım
CBsoft.com.tr projesinin geçmişi 2007 yılı ortalarına dayanmaktadır.. Kurucu üyemiz ve aktif hizmet veren çalışanlarımız +30 yaşlarında 8 kişilik ekipten oluşmaktadır. 15 + senedir yayın hayatına devam eden CBsoft ailesi merkez ofisi İstanbul - Avrupa yakası / Silivri 'de bulunmaktadır. 2. şubesini ise 2020 başlarında Anadolu yakası - Ataşehir de açmıştır. Web sitesi, Web site script, Yazılım ve Yazılım geliştirme, SEO danışmanlığı, Mobil application başta olmak üzere çeşitli ve farklı bir çok alanda kesintisiz hizmet anlayışıyla hizmet vermektedir. Hali hazırda bulunan CBsoft 'a ait ve geliştirdiği scriptleri sistem üzerinden satın alabilir, Ücretsiz kurulum talebinde bulunabilirsiniz.

web tasarım