uğur koçak - Cogito Sözlük
bodrum'da kliniği olan bir diş hekimi.

hakkındaki biografi:

Uğur Koçak, Ted Kdz.Ereğli Koleji'nde ilkokul, ortaokul ve lise eğitimini başarılı bir şekilde tamamladı. Daha sonra, İstanbul Okan Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'ni burslu olarak kazanarak yüksek lisans derecesiyle mezun oldu. Yüksek lisans tezini, farklı beyazlatıcı diş macunlarının iki farklı cam iyonomer restoratif materyalin renk değişimine etkisi üzerine gerçekleştirdi.

Estetik diş hekimliği alanında uzmanlaşmak için yurt içinde ve yurt dışında birçok eğitim, kongre, seminer, sempozyum ve fuara katılarak kendisini geliştirdi. Bu sayede, estetik diş hekimliği konusundaki bilgisini ve deneyimini sürekli olarak artırdı ve güncel kalmayı sağladı.

Dr. Uğur Koçak, estetik diş hekimliği alanındaki sanatsal vizyonu, incelikli teknikleri ve mükemmeliğe olan bağlılığıyla tanınmaktadır. Dişlerinin estetiğinden ve gülüşlerinden memnun olmayan hastalarda estetik diş hekimi olarak tedavilerinde kişiye özel bir yaklaşımın gerekliliğini savunmaktadır.

Tedavi felsefesinde, estetik diş hekimliğinin son ve en önemli adımı olan gülüş tasarımının başarıya ulaşmasında mutlak başarının sadece güzel bir tasarımla değil aynı zamanda dişlerin alt yapılarının (dolgularının, kanal tedavilerinin, diş eti hastalıkları tedavilerinin ve cerrahilerinin) başarıyla sağlanmış olmasına inanmaktadır.

site: https://www.bodrumdisklinigi.com